CMPESD24CA TR PBFREE
- 型號描述:
70V Clamp 3A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23
210W 24V SMD TRANSIENT VOLTAGE S
- 型號:
- CMPESD24CA TR PBFREE
- 品牌:
- Central Semiconductor Corp
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 9.9pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 24V
- Supplier Device Package
- SOT-23
- Bidirectional Channels
- 2
- Voltage - Breakdown (Min)
- 25.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 70V
- Power - Peak Pulse
- 210W